פינות אוכל כפריות

🔥במקום ₪7,900 מבצע חסר תקדים ₪5,500 כל הקודם זוכה! 🔥

שולחן עץ גושני רגליים איקס X - שני מטר ארבעים על מטר

שולחן עץ גושני רגליים איקס X – שני מטר ארבעים על מטר

היישר מהיבואן ללא דמי תיווך 💐 שולחן פלטה עץ גושני ברמה הגבוהה ביותר, רגליים איקס X במידות 2.4×1 מטרים💐

פינת אוכל במבצע

לוז דיזיין – קניון אם הדרך *ללא פערי תיווך* הישר מהיבואן, קונים וחוסכים, רגליים שחורות פלטה עץ במקום ₪5,900 במחיר שלא יחזור רק ₪2,900

פינת אוכל מעץ עם רגליים שחורות

פינת אוכל מעץ עם רגליים שחורות


פינת אוכל מעץ עם רגליים שחורות

פינת אוכל מעץ עם רגליים שחורות

🔥לוז דיזיין. אצלנו המחירים מדברים. 🔥

כסאות לפינת אוכל במבצע

כל הכיסאות בבלעדיות ייבוא של לוז בואו לחסוך דמי תיווך עם לוז דיזיין
6 סוגים שונים של כסאות, כולם בצבעים שונים, כיסאות מרופדים ברמה גבוהה, במקום ₪990 במחיר היכרות ₪490

כסאות מרופדים צבעוניים במבצע לפינת אוכל

כסאות מרופדים צבעוניים במבצע לפינת אוכל

כסאות מרופדים לפינת אוכל בצבע לבן במבצע

כסאות לפינת אוכל אפורים במבצע

כסאות לפינת אוכל אפורים במבצע

🔥🔥🔥כל הקודם זוכה🔥🔥

כמה פעמים יצא לכם להיכנס לחנות רהיטים, לראות אינספור דוגמאות, ולחשוב שאתם הייתם עושים את זה אחרת? שאת פינת האוכל או הסלון, הייתם מעצבים בסגנון שונה, משלבים חומרי גלם אחרים וכו'? בחנות של "לוז דיזיין" תוכלו לבחון את הכישורים שלכם כמעצבי רהיטים, ולהזמין רהיטים בהתאמה אישית.

פינת אוכל עגולה מעץ מלא עם כיסאות תואמים מבד נוחים במיוחד פינת אוכל עגולה מעץ מלא עם כיסאות תואמים מבד נוחים במיוחד

ריהוט אלגנטי בעיצוב אישי

לכל אדם יש טעם אישי וסגנון ייחודי משלו. לרוב האנשים יש העדפות כלליות ברורות, כמו העדפה לגוונים בהירים או כהים, אוהבים רהיטים שעשויים מעור או מעץ, מעדיפים רהיטים בסגנון כפרי, קלאסי או מודרני וכדומה. עם זאת, ישנם אנשים בעלי טעם ייחודי, שהיו מאד רוצים, לעצב בעצמם את הרהיטים לביתם.

ישנם שילובים בין חומרי גלם, שלא ניתן לראות בשום חנות רהיטים. אבל אתם בטוחים שאם אתם הייתם מעצבים את הרהיטים , הייתם מצליחים ליצור דגמים ייחודיים וחדשניים. שילוב של מספר סגנונות כפריים וחומרי גלם, בהחלט אפשר כשמדובר בפינת אוכל, שניתן לשלב בין עץ לזכוכית, לאלומיניום, למתכת ועוד. האופציות לשילוב עוד מתרבות, כשלוקחים בחשבון את עיצוב הכיסאות והריפודים שאפשר להלביש עליהם.

פינת אוכל מעץ

פינת אוכל נפתחת לעץ לגדולה פינת אוכל נפתחת לעץ לגדולה

כיצד מעצבים פינות אוכל כפריות

פינת האוכל המשפחתית נועדה לאירוח רגעים משמחים ומרגשים. משפחות נוהגות להזמין קרובים וחברים לסעודות חגיגיות, בסופי שבוע, בחגים ובאירועים מיוחדים, כדי לציין אירועים מיוחדים. על מנת למצוא את פינת האוכל המושלמת, חייבים לקחת בחשבון מספר פרמטרים בעת רכישת פינת אוכל חדשה.

 פינת אוכל מלבנית מעוצבות פינת אוכל מלבנית מעוצבות – פינת אוכל מעוצבת בקווים ישרים מרובעים גם הרגליים מחוברות בסגנון "מרובע" עם עץ מלא ומסיבי
ראשית, גודל השולחן לעומת גודל החלל שהפינה צריכה לתפוס כשהיא פתוחה לרווחה. וגם, כמות הסועדים שהמארחים נוהגים להזמין וכמובן, עיצוב של פינת האוכל צריך להתאים לעיצוב של הסלון והמטבח, במיוחד כשמדובר במטבח פתוח. רבים מעדיפים פינת אוכל מעוצבת בסגנון כפרי, הנחשב לסגנון עיצובי חמים וביתי בהשוואה לסגנונות עיצוב אחרים.
פינת אוכל עגולה מעץ וברקע בקבוקי יין שולחן ערוך עם סכום פינת אוכל עגולה מעץ וברקע בקבוקי יין שולחן ערוך עם סכום
כאשר רוכשים רהיטים כמו פינת אוכל, שממעטים להחליף אותו לעיתים קרובות, מומלץ לבחור ריפודים בגוונים קלאסיים שמתאימים לסוגי עיצוב שונים, ולאופנות מתחלפות, עם זאת, יש לזכור שהריפוד של הכסאות לפינת אוכל הוא אלמנט שתמיד אפשר להחליף, לעומת השולחן, שהעיצוב שלו, הוא העיצוב הדומיננטי לצד העיצוב של הכסאות הנלווים לשולחן.

פינת אוכל כפרית עם קעריות לבנות ואגרטל/ קנקן חלב להגשה תואם פינת אוכל כפרית עם קעריות לבנות ואגרטל/ קנקן חלב להגשה תואם

כדי להתאים את עיצוב השולחן לעיצוב של פינות אוכל, מומלץ להזמין בחנות של לוז דיזיין, שולחנות מעוצבים לפינת אוכל לפי התאמה אישית, שתכלול את כל המרכיבים שאתם מעוניינים בהם, שעשויה מחומרי גלם מעולים בידי נגרים מנוסים ומיומנים.

פינת אוכל קלאסית למטבח לבן עץ פינת אוכל קלאסית למטבח לבן עץ