פריטים לעיצוב הבית – פריטי עיצוב שישדרגו כל חלל

פריטים לעיצוב הבית הם האביזרים הקטנים שתמיד יוסיפו סטייל, עיצוב ויופי בכל מקום שבו הם יוצבו. בחנות “לוז דיזיין” תוכלו לרכוש בעלויות לא גבוהות פריטים וחפצים מקסימים שייצרו עניין, יכניסו צבע, ייחודיות ואווירה לכל חלל ולכל חדר בדירה.

פריטים לעיצוב הבית תאורה

פריטים לעיצוב הבית תאורה

גופי תאורה

לגופי תאורה יש אומנם תפקיד פונקציונאלי, להאיר את החלל, אך הם נחשבים כרהיט בפני עצמו מאחר והם בולטים בשטח ומוסיפים יופי ואווירה מיוחדת בהתאם לבחירה האישית שלכם.

התאורה היא האחראית על יצירת האווירה בחלל והיא זו המאפשרת סביבת עבודה או סביבת מגורים ומחיה שבה אפשר גם לתפקד היטב וגם ליהנות. את גופי התאורה כדאי לבחור בהתאם לסגנון העיצובי של הבית ובהתאמה לכל חלל. למטבח, לדוגמה, תתאים תאורה שונה מאשר לחדרי הילדים או לסלון. חשוב להתאים את התאורה לגודל החלל ולאווירה הכללית שלו.

פתרונות תאורה

פריטי עיצוב לבית – מוצרי טקסטיל

דרך מצוינת לשדרג את הבית ללא עלויות גבוהות היא הוספת של מוצרי טקסטיל לבית כמו וילונות, כיסוי מיטה, כריות החלפת ריפוד ועוד. וילון חדש לחדר ישפיע באופן דרמטי על מראה החלל. הוילון יכול להעניק אווירה רגועה וחמימה או אווירה חדשנית ועדכנית.

הווילונות נמצאים בכל חדר, בסלון, בחדר העבודה ובחדרי המגורים ובמשרדים. בעבר לווילונות היה קו אחד ושגרתי, אך בשנים האחרונות תחום הווילונות התפתח וכיום אפשר למצוא סוגים שונים של וילונות, צבעים, חומרים ועיצובים מגוונים.

פריטים לעיצוב הבית

פריטים לעיצוב הבית

אם פינת הישיבה בסלון כבר משעממת אתכם ואתם רוצים לשדרג אותה, אך התקציב מעיק, כריות לקישוט יעניקו נגיעות של צבע וישדרגו במהירות ובזול כל פינת ישיבה, כל ספה וכל מיטה גם בחדרי השינה ובחדרי הילדים.

אם תרצו אווירה צעירה ומדליקה, הניחו כריות נוי בצבעים חזקים ושונים, אם תרצו אווירה כפרית תוכלו לבחור כריות בהדפסי פרחים ובצבעים בהירים, אם תעדיפו אווירה דרמטית, כדאי לבחור כריות בצבעים מנוגדים כמו שחור ולבן ועוד.

פריטים לעיצוב הבית טקסטיל

פריטים לעיצוב הבית טקסטיל

פריט עיצוב לבית – שטיחים

שטיחים הם סמל סטאטוס ופריט חיוני בכל עיצוב של הבית. השטיחים מסייעים בתחימה ובהגדרה של החללים השונים בבית. בעזרתם אפשר להדגיש אזורים מיוחדים ולהוסיף נגיעה ואופי לכל חלל. כיום אפשר למצוא שטיחים בסגנונות שונים ומיוחדים כמו שטיחים קלועים, שטיחים ארוגים מפיסות עור שטיחים בהשפעות אתניות, שטיחים קלאסיים ועוד. גם צורת השטיח אינה מוגבלת לשטיח מרובע בלבד, אלא לצורת שונות מעוגלות, מלבניות, צרות וארוכות עם הדפסים מרתקים המשקפים טרנדים עכשוויים בעולם האופנה והטקסטיל.

שטיחים בסלון חשובים כמעט כמו יצירות אומנות התלויות על הקירות או המוצבות על הרצפה. הם ומוסיפים תחושת חמימות ומעניקים אווירה של יוקרה.

במסדרון ארוך כדאי להוסיף שטיחים צבעוניים שיוסיפו עניין ותחושה חמימה לכל מסדרון ויפחיתו את תחושת הקלאוסטרופוביה גם במסדרון צר וארוך במיוחד. בחדרי הילדים השטיחים יאפשרו לילדים להשתובב או להשתרע עליהם בלי נעליים ובאווירה בלתי מחייבת. באמבטיה השטיחונים יכניסו צבע וסגנון בכל אמבטיה, גם היא ישנה ובנאלית.

פריטים לעיצוב הבית (9)

פריטים לעיצוב הבית (3)

פריט עיצוב לבית – תמונות

כאשר אתם בוחרים תמונות, אל תבחרו תמונות בהתאם לטרנדים אופניים, אלא בהתאם לטעם האישי שלכם. חשוב שהתמונה תבטא את האישיות שלכם ותהיה מקורית. אם התקציב מאפשר, כדאי להשקיע ביצירות אומנות מרשימות שערכן עולה עם השנים, אם התקציב מוגבל תוכלו לקחת תמונות של בני הבית ולהשקיע בבחירה של מסגרות מעוצבות ומרשימות.

פריטים לעיצוב הבית - תמונות

פריטים לעיצוב הבית – תמונות

לסיכום, עיצוב הבית באמצעות פריטים לעיצוב הבית היא מלאכת אומנות שכדאי להשקיע בה. העמדה נכונה של הריהוט ושל הפריטים יהפכו כל בית משעמם לבית ייחודי ומעניין. בחנות “לוז דיזיין” מציעים לכם שירות של יועצים מקצועיים שיעזרו לכם לקשט ולשדרג את הבית שלכם בפריטים ובאביזרים משלימים. צרו קשר, כי גם הבית שלכם יכול להיראות מעוצב ומיוחד ללא עלויות כספיות גבוהות.

.

פריטים לעיצוב הבית זכוכית צנצנות

פריטים לעיצוב הבית זכוכית צנצנות

פריטים לעיצוב הבית כורסא טורקיז ירוק

פריטים לעיצוב הבית כורסא טורקיז ירוק