מזרונים וכריות לחדר שינה

מזרונים לחדרי שינה

אנחנו, אומנם, ישנים רק שמונה שעות בממוצע ביממה, אך השפעת השינה מורגשת גם בשעות שבהן אנו ערים. כדי לישון טוב אנחנו צריכים לאהוב את המיטה שלנו. מיטה גדולה ומרווחת, מזרונים נוחים ומצעים נעימים יעניקו לנו הרגשה של כיף ושינה עמוקה ונעימה. מזרון חדש לא קונים כל יום, נתוני הסטטיסטיקה מלמדים כי רוב האנשים קונים מזרונים לחדרי שינה אחת לעשר שנים בממוצע, ולכן לפני שאנחנו רוכשים מזרון למיטה חשוב לאסוף מידע, להכיר את סוגי המזרונים, מהם החומרים שמהם מיוצרים המזרונים ועוד.

מזרון לחדר שינה

מזרון לחדר שינה

מזרונים לחדר שינה – על סוגי המזרונים הנפוצים בשוק

מזרוני לטקס הם מזרונים העשויים מחומר המופק מעץ הגומי. זהו חומר טבעי ואלסטי המתאים את עצמו לקימורי הגוף. רמת האוורור של המזרון גבוהה והוא מעניק תמיכה אורטופדית מעולה המבטיחה שינה נעימה ועמוקה. מזרון הלטקס עשוי מחומר אורגני הדוחה את קרדית האבק. לכן אלו מזרונים מומלצים במיוחד לאנשים הסובלים מאלרגיות.

מזרונים לחדר שינה (1)

מזרון ספוג הוא מזרון המעניק תחושת יציבות, הוא זול יותר ממזרונים אחרים והוא מתאים לילדים ולאנשים צעירים ובריאים. מזרוני ספוג מגיעים בדרגות צפיפות שונות ואפשר להבחין בניהם לפי הצבע שלהם. מזרון בצבע לבן הוא מזרון בעל דרגת צפיפות נמוכה ואילו המזרונים בצבעי הצהוב או הירוק נחשבים למזרונים איכותיים יותר.

מזרונים וכריות לחדר שינה

מזרונים וכריות לחדר שינה

מזרונים קפיציים מתחלקים לשני סוגים, מזרונים עם קפיצים משולבים הקשורים אחד לשני ומזרונים עם קפיצים מבודדים שבהם כל קפיץ עטוף בכיס ומחובר לשורות אורכיות המרכיבות את המזרון. לכל סוג של מזרון יש יתרון. הקפיצים המשולבים מבטיחים תמיכה מלאה של הגוף והקפיצים המבודדים יעניקו לכם פרטיות, גם כאשר בן הזוג שלכם יתהפך במיטה מצד אל צד, אתם לא תרגישו דבר. איכות המזרון נמדדת לפי הצפיפות של הקפיצים.

מזרונים לחדר שינה (2)

ויסקו הוא חומר שהומצא עבור סוכנות החלל נאס”א ולאור ההצלחה הוא עבר הסבה והותאם גם עבור מזרונים לחדר השינה. המזרון עשוי מחומר אלסטי דמוי ג’ל שמתרכך בהתאם לחום הגוף. זהו מזרון המעניק תמיכה אורטופדית מושלמת ומתאים במיוחד לבעלי רגישות בעמוד השדרה ולמי שסובל מפצעי לחץ.

חמישה דברים שכדאי לדעת לפני שקונים מזרונים למיטה זוגית

  1. אל תקנו מזרונים מחברה שאינה מעניקה אחריות. חברה המאמינה במוצרים שלה אינה מפחדת לתת אחריות, אפילו לשנים רבות. חברת עמינח, לדוגמה, מעניקה אחריות של עשר שנים לפחות לכל מזרון.
  2. אם יש לכם אלרגיות, אם אתם סובלים מבעיות בריאותיות כמו בעיות גב, בעיות אורטופדיות ועוד, קחו את זה בחשבון לפני שאתם קונים מזרון למיטה. המוכרים בחנות “לוז דיזיין” צברו ניסיון וידע רב, הם ידעו לייעץ לכם על סוג המזרון שיעניק לכל אחד את השינה הטובה ביותר.
  3. כאשר אתם קונים מזרונים למיטה זוגית, אתם לא ישנים לבד על המזרון. חשוב לבדוק מה מידת הקושי המתאימה לכל אחד מבני הזוג. יש מזרונים שבהם אפשר להתאים דרגת קושי שונה לכל צד.
  4. לא תמיד מזרונים קשים הם מזרונים נוחים. לאנשים עד גיל עשרים וחמש מומלץ לבחור מזרון בעל דרגת קושי גבוהה. המזרונים המומלצים לאנשים מבוגרים יותר הם מזרונים בדרגת קושי רכה יותר מאחר והגוף מתפתח עד גיל עשרים וחמש ולאחר מכן התפתחות העצמות מפסיקה ושינה על מזרון רך ונוח יותר לא תפגע בבריאות.
  5. בחנות “לוז דיזיין” מציעים לכם שפע של מזרונים מומלצים מחברות אמינות ומוכרות. לכל מזרון מצורף מידע מדויק על כל מרכיבי המזרון, על סוג החומרים, על האיכות שלהם, על העובי, על סוג הבד ועד.

 

מזרן עמינח