כריות לבית – כרית נוי לסלון

אם מערכת הישיבה שלכם משעמם אתכם, אם אתם רוצים לשדרג אותו, אך אין לכם תקציב גדול, אתם לא צריכים לקחת הלוואה מהבנק. חידוש ושדרוג הסלון, או כל חדר אחר, מעלה בנו אסוציאציה של החלפת רהיטים, של צביעת קירות,של הדבקת טפטים יקרים, הזזת קירות ועוד דברים שדורשים מאתנו השקעה של זמן, אנרגיה ובעיקר כסף, אז זהו שלא, גם הוספת אלמנט כמו כריות לבית יכול לעשות את השינוי.

כריות לבית יעניקו לכל סלון ולכל חלל מראה חדש, צבעוני, רענן ושמח. הכריות שתניחו על הספה, על הכורסה או על המיטה יוסיפו נקודות צבע ויעניקו מראה של חלל משודרג ומעוצב – השינויים הקטנים שעושים את ההבדל הגדול.

כריות לבית בסלון כריות לבית בסלון

כריות לבית תורמות לאווירה שבחדר

מכניסות נקודות צבע ססגוניות העושות מהפך בכל חלל. בעלות לא יקרה הן יוסיפו עומק, גוון וטקסטורה מעניינת ויעשו את ההבדל בין חלל בנאלי ומשעמם לבין חלל מלא צבע , ססגוני ומרתק. נקודות הצבע של הכריות ישלימו את העיצוב ואת הצבעוניות של שאר הפריטים בחדר.

כרית נוי לבית

כדי לעורר עניין כדאי לבחור כריות מרופדות בגדלים שונים ובצבעים מגוונים, אם אתם מעדיפים לקשט את הספה בכריות בגוון אחד, נסו לא לשעמם.

בחרו כריות בצבע אחיד, אך בגדלים שונים, בטקסטורה שונה ובדוגמות שונות. אתם לא צריכים להיות מעצבים כדי ליצור מראה מיוחד ומקורי, בחנות “לוז דיזיין”, הנמצאת בקניון M לא רחוק מכביש החוף, תמצאו קולקציות מגוונות של כריות לבית. צוות החנות ישמח לעזור ולייעץ לכם אילו כריות כדאי לבחור.

כריות לבית לבנות
מגיעים הביתה אחרי יום עבודה מתיש ומחפשים פינה להירגע? מזרונים לפינת ישיבה ישרו אווירה ורוגע בכל בית ובכל מקום. בעבר רק החברה הצעירים ששכרו דירות השתמשו במזרונים כתחליף לפינת ישיבה, אך כיום בבתים רבים אפשר למצוא אותם, בעיקר בשל האווירה החמימה והבלתי פורמאלית שהם יוצרים.

כריות לבית

המזרונים מגיעים בשלל גדלים, עיצובים, וצבעים, הם מתאימים לכל סגנון של עיצוב ומעניקים שעות של כיף ומנוחה מושלמת, וגם אותם, איך לא? אפשר לקשט עם כריות לבית שיוסיפו חן וגם נוחות.

כרית נוי לבית (2)

רוצים לראות עוד דברים מדליקים לעיצוב הבית? חפשו אותנו גם ב-YouTube וקבלו המון סרטונים מדליקים !!